szybka kasa z pożyczki gotówkowej

Szybka kasa dla każdego

Posted by

Osoby młode rozpoczynające swoją przygodę z pracą, pragną w szybki sposób dorobić się niektórych rzeczy. Często takim pragnieniem młodych osób jest własny komputer, sprzęt RTV, konsola do gier czy własny samochód. Również każdy z nas potrzebuje czasem urlopu i wypoczynku, nie tylko latem, ale w trakcie całego roku warto czasem wyjechać choćby na parę dni na urlop. Co jednak, gdy nie mamy gotówki na wyjazd? Niestety w bankach nie zawsze jest szansa na taką pożyczkę, tym bardziej w przypadku osób młodych, nie posiadających jeszcze historii kredytowej. Co jednak jeśli bank nie udzieli nam kredytu ? Wtedy pozostaje nam sprawdzić oferty pożyczek pozabankowych. Istnieje szerokie pole wyboru, tym bardziej że w ostatnich latach pojawiło się duże grono firm udzielających tego typu pożyczek. W ten sposób uzyskamy już nie tylko typową chwilówkę z 30-dniowym okresem spłaty, ale również większą pożyczkę ze spłatą w ratach miesięcznych.

Duża ilośc firm pożyczkowych

Powinniśmy jednak wykorzystać ten fakt że liczba firm na rynku pożyczek pozabankowych jest duża i wybrać taką ofertę która będzie najbardziej dla nas opłacalna. Pożyczka pozwala sfinansować wyjazd, wczasy lub inny rodzaj urlopu. Może być to korzystne rozwiązanie dla osób, które chcą wyjechać gdzieś i wypocząć i są gotowe spłacać koszt wyjazdu w ratach przez kolejne miesiące, rozkładając ciężar finansowy wakacji na dłuższy okres. To właśnie dzięki internetowi pojawiła się spora liczba firm, która umożliwia potencjalnemu pożyczkobiorcy uzyskanie pożyczki całkowicie online. Nie jest już konieczna wizytacja pracownika firmy pożyczkowej w naszym domu, sami również nie musimy opuszczać miejsca zamieszkania w celu dopełniania formalności. Wszystko co potrzebne do uzyskania pożyczki, załatwiamy siedząc wygodnie w fotelu przed laptopem czy trzymając smartfona w ręku. Nie dość tego potrzebną gotówkę możemy cieszyć się jeszcze tego samego dnia. Większe kwoty wiążą się z wysokimi kosztami dlatego lepiej nie pożyczać tą drogą więcej jak do 10 tysięcy złotych. Okres spłaty pożyczki również może zostać dopasowany do naszych potrzeb i może on wynosić od 3 do 48 miesięcy.

Spłacaj terminowo pożyczkę pozabankową

Przy okazji sięgania po pożyczki pozabankowe, warto pamiętać o tym by terminowo spłacać raty miesięczne pożyczki i przestrzegać harmonogramu spłat. Nie wszystkie firmy dokonują sprawdzania naszej historii kredytowej w BIK a jedynie poprzez rejestry dłużników. Najczęściej weryfikowane są bazy Krajowego Rejestru Długów (KRD), firmy pożyczkowe często czerpią również wiedzę na temat osób zadłużonych z baz dłużników takich jak ERIF czy BIG Infomonitor. Do takich baz najczęściej trafiają osoby które nie zawsze na czas regulowały swoje zobowiązania wobec różnych firm oraz instytucji. Kredyt bankowy wymaga znacząco więcej uwagi po stronie klienta, niekiedy potrzeba szybkiej pożyczki jest jedynym kryterium wyboru. Aby otrzymać kredyt gotówkowy należy wskazać jego przeznaczenie. Firmy pożyczkowe nie oczekują od nas spowiedzi na co nam jest potrzebna gotówka, gdyż ich nie interesuje na co zostaną spożytkowane pieniądze.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *